भरतपुर महानगरमा ठूला आयोजना : प्रचण्डको साथ

0
56

चितवन – भरतपुर महानगरपालिकामा ठूला पूर्वाधार आयोजनाका काम सुरु भएका छन् । महानगरपालिका भित्र राष्ट्रिय तथा अन्तर्राष्ट्रिय स्तरका सेवा सुविधा प्रदान गर्न सक्ने गरी तयार गरिएका योजनाका काम सुरु भएको हो ।

अल्पकालीन, मध्यकालीन र दीर्घकालीन योजना बनाएर काम अगाडि बढाएको मेयर रेणु दहालले जानकारी दिनुभयो । देशकै नमूना महानगर बनाउन स्वदेशी र विदेशी संघसंस्थासँगको सम्बन्ध र सहयोगलाई विशेष प्रथामिकता दिएको उहाँले बताउनुभयो ।

महानगर क्षेत्रमै पर्ने चितवन क्षेत्र नं ३ का सांसदसमेत रहेका नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा)का अध्यक्ष एवं पूर्व प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’को साथले पनि महानगर भित्रका ठूला आयोजनाले गति लिन थालेका हुन् ।

देशको मध्य भागमा रहेको भरतपुर महानगरपालिकामा पछिल्लो समय विकासका लागि सहयोग गर्न स्वदेशी एवं विदेशी लगानीकर्ताको चासो पनि बढ्दै गएको छ ।

हरेक क्षेत्रमा काम गर्नका लागि स्वदेशी तथा विदेशी संघ संस्थाहरुको चासो बढिरहेको बताउँदै मेयर दाहालले पछिल्लो समय चितवनमा ठूलो प्लान्टमा अर्गानिक कृषि प्रविधि ल्याउन, महाविद्यालय, प्राविधिक शिक्षालय बनाउन र अरु विकास निर्माणका लागि पनि काम सुरु हुन लागेको जानकारी दिनुभयो ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस्